Program festivalu (řazený dle míst)

Program je v současné době postupně aktualizován. Program je řazen podle jednotlivých míst konání. Kompletní program řazený jen podle času najdete zde.

1. brněnská strojírna

Areál Brněnských komunikací

13:00-14:00  Komentovaná procházka areálu bývalých jatek (Areál Brněnských komunikací)
15:00-16:00  Komentovaná procházka areálu bývalých jatek (Areál Brněnských komunikací)
17:00-18:00  Komentovaná procházka areálu bývalých jatek (Areál Brněnských komunikací)

Černovické nábřeží

11:00-11:45  Divadlo Koráb: Sindibádova dobrodružství (Černovické nábřeží)
11:00-18:00  Vyrob si svou lavičku – kreativní dílna pro všechny (Černovické nábřeží)
11:45-18:00  Vernisáž a výstava „Překročme řeku krok za krokem“ ve vagonu (Černovické nábřeží)
12:00-18:00  Historický vlak na nábřeží (přejezdy na Tkalcovskou) (Černovické nábřeží)
12:00-13:00  Neckyáda (Černovické nábřeží)
12:00-18:00  Ragby akademie Brno – workshop nejen pro děti (Černovické nábřeží)
13:00-13:30  Benefiční závod plastových kačenek (Černovické nábřeží)
14:00-14:40  Josef Klíč and His One Man Cello Squad (Černovické nábřeží)
14:00-18:00  Přelet přes řeku (Černovické nábřeží)
14:00-18:00  Sportovní aktivity se Sunsportem (Černovické nábřeží)
14:45-15:40  Rapela (Černovické nábřeží)
16:00-16:40  Lee Banda (Černovické nábřeží)
17:00-17:50  Hoochie Coochie Band (Černovické nábřeží)
17:00-18:00  Komentovaná cyklovyjížďka s místostarostou Židenic P. Kuncem (sraz u podia) (Černovické nábřeží)
18:10-19:00  Plum dumplings (Černovické nábřeží)
19:30-20:45  Kaczi (Černovické nábřeží)
21:00-21:45  Divadlo Koráb: Princezna v řece na hrášku (Černovické nábřeží)

Farma Ráječek

10:00-15:00  Hravý program pro děti na téma zemědělství a příroda (Farma Ráječek)
10:00-11:00  Komentovaná prohlídka farmy (Farma Ráječek)
14:00-15:00  Komentovaná prohlídka farmy (Farma Ráječek)

Hamerský mlýn

10:00-20:00  Otevřená kovárna (Hamerský mlýn)
16:00-17:30  Smíšený pěvecký sbor Bronislav Bílovice: zpívání na kovárně (Hamerský mlýn)

Holásecká jezera

Husovické nábřeží při ulici Gargulákova

13:15-15:00  Husovický hudební minifestival: folk (Husovické nábřeží při ulici Gargulákova)
15:00-15:15  Husovický hudební minifestival: ZUŠ Ježkova (Husovické nábřeží při ulici Gargulákova)
15:00-18:00  Kanoistika na řece s husovickými hasiči (Husovické nábřeží při ulici Gargulákova)
15:00-18:00  Výroba a pouštění lodiček (Husovické nábřeží při ulici Gargulákova)
15:00-18:00  Výtvarná dílna, kvízy, workshop pro děti (Husovické nábřeží při ulici Gargulákova)
15:30-16:15  Husovický hudební minifestival: Sam Rychtar (Husovické nábřeží při ulici Gargulákova)
16:45-17:45  Husovický hudební minifestival: Adam Kukačka (Husovické nábřeží při ulici Gargulákova)

Industra

13:00-19:00  Výstavy Unsayings / Occulting Disk a dočasná sousedství (Industra)

Káznice

Plácek Husovice

10:00-12:00  Rukodělný workshop (náramky) (Plácek Husovice)
10:00-14:00  Ukázka romské kuchyně (Šinga) (Plácek Husovice)
10:00-14:00  Výtvarná dílna, ping pong (Plácek Husovice)
12:00-14:00  Workshop s Gejzem Horváthem (romská hudba a jazyk) (Plácek Husovice)

Porážka stage

14:00-15:00  Langhans (Porážka stage)
15:00-16:00  Bestial Penguin (Porážka stage)
16:00-17:00  Horizont (Porážka stage)
17:00-18:00  Jam in X (Porážka stage)
18:00-19:00  Sára Nová & my (Porážka stage)

Sluneční lázně

10:00-18:00  Dílny pro děti (Sluneční lázně)
10:00-18:00  Plavba na dračí lodi (Sluneční lázně)
10:00-18:00  Plavidla na řece (Sluneční lázně)
15:00-15:30  Překroč řeku suchou nohou (Sluneční lázně)
15:00-15:30  Zumba s Májou (Sluneční lázně)
17:00-05:30  Překroč řeku suchou nohou (Sluneční lázně)
17:00-17:30  Zumba s Májou (Sluneční lázně)
20:30-22:00  Koncert Zadáci (Sluneční lázně)

Tkalcovská/Svitavský náhon

13:00-18:00  Historický vlak na nábřeží (přejezdy na Černovické nábřeží) (Tkalcovská/Svitavský náhon)

Tyršova základní škola Kuldova

11:00-12:00  Komentovaná prohlídka funkcionalistické školy (Tyršova základní škola Kuldova)

Ulice Zderadova

15:00-16:00  Mezi Svitavou a Štatlem (Ulice Zderadova)